Житній з морквою

17-01-2019, 17:50 168 Весь асортимент / Темний хліб

Житній з морквоюОпис:
Хліб виготовлений із суміші житнього та пшеничного борошна з додаванням сушеної моркви. Морква - один з найкращих продуктів для печінки, нирок і шлунково-кишкового тракту, сприяє здоровому обміну речовин, допомагає від діареї та інших проблем травної системи, вбиваючи шкідливі бактерії. Завдяки багатому вмісту вітаміну А, який стимулює імунну систему і допомагає захиститися від інфекції, морква особлива корисна для очей і зору. Крім того, морква допомагає зберегти вологу, що надає смаку цього сорту хліба надзвичайну ніжність.

Склад:
борошно житнє обдирне,вода питна,борошно пшеничне 1 ґатунку,борошно житнє сіяне,морква сушена (6,0%),цукор білий,солод ферментований,сіль кухонна харчова,солод неферментований,солодовий екстракт Лайт,солодовий екстракт Дарк,кунжут,кмин.

Інше:
Харчова цінність у 100г продукту: -білки – 7,3г, жири-1,2г,вуглеводи -57,0г. Енергетична цінність – 279,2ккал/1168,2кДж. Строк придатності – 5 діб. Зберігати при температурі від +4 ℃ до +25℃ і відносній вологості повітря не більше від 65% до 75%.
Житній з морквоюЖитній з морквою
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Copyright © 2016-2019 Рижський Хлiб. Всі права захищені. Копіювання матеріалу строго заборонено.
Закрити