Хліб – всьому голова

Дійсно, хліб є одним з головних продуктів харчування людини. В Чернігові 19 вересня 2017 року відбулось офіційне відкриття єдиного в Україні заводу, який використовує технології хлібопечення, що дійшли до нас від дідів-прадідів, в поєднанні з сучасними інноваціями. Сума інвестицій на першому етапі склала близько 2 мільйонів € , але загальний проект оцінюється в 5мільйонів €, реалізація якого поділена на три етапи і відбудеться протягом 2018-2019 років.

На даний момент в групі компанії « Рижський хліб» зосереджено 4 підрозділи з різними напрямками діяльності:виробництво, реалізація, транспортний відділ , будівництво. Всьго задіяно 105 працівників.

Завод розрахований на цілодобову роботу в 3 зміни,продуктивність кожної з яких складає від 3 до 5тон готової продукції.

Таємниця нашого смачного хліба ховається в рецептах та майстерності видатного пекаря- майстра свого ремесла Альберта Блумберга. Наше підприємство унікальне тим, що випікає стовідсотково бездріжджовий хліб з натуральної закваски, яка витримується в осикових діжках від трьох до п’яти діб в залежності від виду хліба та фази луни-саме так наш хліб набуває неповторного смаку й аромату. Борошно закуповується тільки у перевірених постачальників та не застосовуються дріжджі й масло. Увесь процес приготування хліба відбувається вручну: від приготування закваски, поділу та формування, і до відправки заготівки «з лопатки та у піч», здійснюється виключно вручну. Тільки в процесі замісу тіста використовується тістомісильна машина для кращого та рівномірного замішування тіста. Піч, що сягає 17.5 метрів у довжину, є основним обладнанням заводу та не має аналогів в Україні. Вона поділяється на 4 секції,температура першої з яких досягає 500°.

Кислотність нашого хліба, у порівнянні з іншими видами житніх хлібів, набагато менша, завдяки чому наша продукція може використовуватись в період реабілітації після хвороб шлунково-кишкового тракту. Житній хліб багатий на вітаміни (РР,В) та мінеральні речовини (К, Мg,Fe,I тощо), а також містить клітковину.

Крім справжнього житнього хліба ми пропонуємо до Вашої уваги найхрусткіші хлібні чіпси, сухарі і сухарики, які виготовляються з цільного свіжоспеченого хліба та не містять жодних консервантів і покращувачів смаку, а в якості добавки використовуються тільки натуральний сушений часник та цибуля. Саме ці фактори роблять нашу продукцію такою смачною.

На даному етапі підприємство постачає запашні паляниці до Києва, Одеси, Дніпра і, звичайно, в Чернігів. Хліб можна придбати в невеличких приватних магазинах або у великих мережах магазинів місцевого чи всеукраїнського формату таких як: «Ашан», «Сільпо», «Велика Кишеня» ,«МегаМаркет», «Таврія В», «Еко Маркет» ,«Новус».

Кропітка праця колективу ТОВ «Ріжський хліб» під професійним керівництвом генерального директора Макаренка Геннадія Миколайовича знайшла позитивний відгук у споживачів, а також в «Асамблеї ділових кіл» України. Ця поважна організація 15 листопада 2017 року відзначила наше підприємство «Золотим символом якості» та присвоїла почесне звання «Кращий керівник року» нашому генеральному директору Макаренку Геннадію Миколайовичу.

Copyright © 2016-2018 Рижський Хлiб. Всі права захищені. Копіювання матеріалу строго заборонено.
Закрити