Новини

Користь у кожному шматочку

21-05-2019, 23:05 26 Новини

Користь у кожному шматочку

Останнім часом ми шукаємо вітаміни в апельсинах, лимонах, цибулі, часнику і аптеках, нарікаючи на дорожнечу продуктів і порожнечу прилавків. Але не знаємо, що в хлібі теж є вітаміни і корисні речовини, причому саме в такому вигляді вони засвоюються краще за все.

Які вітаміни містяться в хлібі «Житній з морквою»?

- Хліб містить вітаміни В1, В2, В3, В6, В9 і вітамін РР. З мінеральних речовин - фосфор, магній, залізо, цинк і ін.
- Морква , яка входить до складу цього хлібу також містить вітаміни В1, В2, В3, В5, В6, К, Е, Н, аскорбінова кислота.

Якщо вживати хліб в якому є за змістом бета-каротин, він цілком може замінити моркву.

«Житній з морквою» - це бездріжджовий хліб, який виробляється на нашому хлібозаводі «Рига Хліб», за старовинною латвійською рецептурою на живій заквасці .
 Придбати його можна в таких мережах як : «Ашан» , «Новус» , «Фора» , «ЕКО» , «Сільпо» , «Делві» , «МЕТRO» , «Фуршет» , «Лоток» та ін. 
До складу цього хліба входить сушена морква, вона містить бета-каротин. Бета-каротин зміцнює імунну систему, бере участь у формуванні кісткових тканин,який корисний для зору, шкіри і волосся. Регулярне вживання бета-каротину підвищує стійкість організму до респіраторних захворювань і вірусу грипу, що на сьогоднішній день є особливо актуальним.
Також морква - один з найкращих продуктів для печінки, нирок і шлунково-кишкового тракту, вона сприяє здоровому обміну речовин, допомагає від діареї та інших проблем травної системи, вбиваючи шкідливі бактерії.

Але скажіть чесно, хто день у день буде їсти терту моркву? Проте, потреба в бета-каротин постійна, адже він в організмі не накопичується і не синтезується. 
Тому корисно щодня з'їдати шматочок хліба «Житній з морквою» з маслом (бета-каротин так краще засвоюється).

ДО РЕЧІ

Один бутерброд з «Житнього з морквою» хліба задовольнить добову потребу вашої дитини в бета-каротині. Він повністю засвоюється організмом і в такому вигляді не викликає алергічних реакцій. Особливо актуально вживання хліба «Житнього з морквою» для тих, хто живе в екологічно несприятливих районах.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Copyright © 2016-2019 Рижський Хлiб. Всі права захищені. Копіювання матеріалу строго заборонено.
Закрити