Новини

Користь кунжута

7-09-2019, 04:19 40 Новини

В кунжуті міститься речовина, яку називають сезамін. Це потужний антиоксидант. Він корисний для профілактики багатьох захворювань в тому числі ракових та знижує рівень холестерину в крові, чим приносить велику користь організму людини. В корисний склад насіння кунжуту входять вуглеводи, амінокислоти,білки та вітаміни А, В, Є, С. Також вони багаті на кальцій, фосфор, залізо, калій, магній та іншими мінеральними з з'єднаннями.

В його склад входить речовина фітин – яке сприяє відновленню балансу організму; харчові волокна та ліцетин. Кунжут покращує стан нігтів, волос людини; позитивно впливає на склад людської крові та стимулює зріст людини завдяки вмісту в ньому речовини рибофлавін. Речовина тіамін нормалізує обмін речовин та покращує роботу нервової системи.

Кунжут має великий запас кальцію, що робить його незамінним для кісток та суглобів, також він є профілактикою остеопорозу. Завдяки кунжуту тіло стає міцніше та йде активне нарощування м'язової маси. Завдяки наявності в кунжуті фітостерина, знижується ризик захворювання атеросклерозом, через те що кунжут виводить холестерин з крові. Ця ж його корисна властивість допомагає боротися з проблемами ожиріння.

Користь кунжута

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Copyright © 2016-2019 Рижський Хлiб. Всі права захищені. Копіювання матеріалу строго заборонено.
Закрити