Новини

Користь гречаного хліба

21-02-2020, 14:34 111 Новини

Користь гречаного хліба
Гречаний хліб корисний для усього організму, так як природні сполуки і мікроелементи, що містяться в гречці, сприятливо впливають на всі системи органів і роботу організму в цілому.

Зараз для тих, хто слідкує за своїм харчуванням, постійно постає питання про те, який хліб найбільш корисний. Асортимент продукції настільки великий і різноманітний, що буває складно визначитися. Для людей з надмірною вагою найбільш відповідним вважається гречаний хліб. Його калорійність складає 228 Ккал на 100 гр.

Гречаний хліб дає велику кількість енергії. Тобто через його калорійність його багато не з'їси, але на енергійність це не впливає, ви все одно будете здоровими і повні сил. Як правило, вегетаріанці та спортсмени охоче включають його в свій щоденний раціон.

Хімічний склад гречаного хліба містить: бета-каротин, вітаміни А, В1, В2, В5, В6, В9, Е і РР, а також корисні мінеральні речовини: калій, кальцій, магній, цинк, кобальт, селен, молібден, фтор, мідь і марганець, залізо, фосфор і натрій . Хліб гречаний традиційно входить в раціон вегетаріанців і людей, які ведуть активний спосіб життя і займаються спортом.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Copyright © 2016-2019 Рижський Хлiб. Всі права захищені. Копіювання матеріалу строго заборонено.
Закрити