ВИРОБНИЦТВО НАТУРАЛЬНИХ СНЕКІВ

Понад усе ми піклуємось про споживачів, і саме тому наша продукція виготовлена якісно і з любовю

 

 

   Сухариками та чіпсами люблять похрумтіти не тільки діти, але й дорослі. Сухарики досить універсальний інгредієнт, який можна додавати в будь-яку страву – починаючи від салатів до суп-пюре. А у рейтингу закусок до пінних напоїв вони вже давно впевнено утримують лідируючі позиції. Здавалося б, просто хліб з додаванням спецій - ось і готово. Але при виробництві снеків є свої нюанси.

    Наше підприємство виготовляє сухарики та чіпси із спеціально випеченого бездріжджового хліба. В залежності від виду снеків використовуються різні види хліба.

    Хліб нарізається спеціальними хліборізальними машинами, відповідно до виду продукту. Після чого, скибки обжарюються з використанням професійної високоолеінової кулінарної олії. Висока температура димоутворення цієї олії дає можливість обсмажити сухарики та чіпси найкращим способом, зберігши поживні властивості продукту і надавши їм гарний зовнішній вигляд. Головна цінність цієї соняшникової олії, це високий вміст (не менше 75%) мононенасиченої олеїнової кислоти Омега-9, яка не містить трансжирів. Це ідеальна олія для приготування здорової їжі.

    Після смаження із сухарних виробів за допомогою спеціального обладнання здійснюється віджим залишків олії.

    Наступний етап, це додавання до снеків сухого часника чи цибулі та морської солі, яка містить безліч макро- і мікроелементів, багато з яких життєво важливі для людини.

    Виготовлення сухариків та чіпсів здійснюється без додавання харчових ароматизаторів та підсилювачів смаку.

 


Copyright © 2016-2019 Рижський Хлiб. Всі права захищені. Копіювання матеріалу строго заборонено.
Закрити