Про нас

«RIGA ХЛІБ» - Князь серед хлібів 

 

У 2017 році хлібозавод «RIGA ХЛІБ» засновано в Україні, щоб у кожної родини на столі був смачний свіжий хліб. Виробництвом керує майстер-технолог європейського рівня, єдиний в Україні, хто володіє старовинною рецептурою. Він та наші українські майстри є гарантами якості нашої продукції.

 

 

 НАША МІСІЯ – виробляти натуральну та якісну продукцію з високою поживною цінністю.
   
НАШІ ЦІННОСТІ  дотримання старовинних традицій хлібопечення, використання натуральної сировини, висока якість продукції та професіоналізм майстрів, що дають змогу задовольнити найвищі естетичні смаки споживачів.
   

ЯКІСТЬ 

Хліб – продукт живий, він навіть дихає, а тому вимагає багато уваги. Наші професійні пекарі стежать не тільки за рецептурою і якістю борошна, а й за вологістю повітря, вологістю борошна, температурою тіста на всіх етапах приготування. Ми цінуємо довіру споживача, тому робимо все, щоб наша продукція була якісною!

   

Наша компанія отримала міжнародний сертифікат, який засвідчує беззаперечну якість нашої продукції за всіма міжнародними вимогами. 

ISO 22000:2007 (ISO 22000:2005)

   

АСОРТИМЕНТ ПРОДУКЦІЇ 

 Сьогодні асортиментний ряд продукції налічує 19 найменувань виробів. Наша компанія прагне збільшувати асортимент, вивчаючи новітні технології та інноваційні рецептури.

   
   ТМ «Riga Хліб» завоювала серця споживачів в Києві, Одесі, Миколаєві, Херсоні Дніпрі, Запоріжжі, Харкові, Полтаві, Житомирі, Вінниці і, звичайно, в ЧерніговіНаш хліб можна придбати в невеличких приватних магазинах або у великих мережах магазинів місцевого чи всеукраїнського формату. 

 


Copyright © 2016-2019 Рижський Хлiб. Всі права захищені. Копіювання матеріалу строго заборонено.
Закрити